Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Ziemi Pilczyckiej

Archiwum z miesiąca listopad 2010

WARSZAWA

3 listopada 2010 [Aktualności]

Drugą z wycieczek zorganizowanych w październiku przez nasze Stowarzyszenie było zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy. W drodze powrotnej Państwo Szprochowie gościli nas na wspaniałej kolacji w Dworku Korytków. Wycieczka została zorganizowana dzięki wsparciu Pana Grzegorza Grzywny z Lokalnej Grupy Działania nad Czarną i Pilicą.

TOKARNIA – MUZEUM WSI KIELECKIEJ

3 listopada 2010 [Aktualności]

W październiku zorganizowaliśmy  dwie wycieczki, jedną z nich była Tokarnia – Muzeum Wsi Kieleckiej, Jaskinia Raj i Kielce – dla laureatów konkursu literacko-plastycznego „Ziemia Pilczycka Wczoraj i Dziś” (uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pilczycy i Wólce oraz uczestnicy zajęć świetlicowych.

O Stowarzyszeniu:

Główne cele działania Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Ziemi Pilczyckiej to: wspieranie rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego "Ziemi Pilczyckiej", aktywizowanie społeczności lokalnej, wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, dbałość o ochronę przyrody i krajobrazu, ochrona dziedzictwa historycznego i kultywowanie tradycji regionalnych oraz promowanie walorów turystycznych i ekologicznych "Ziemi Pilczyckiej". czytaj więcej...


Time: 0.10961604118347 (gl)